HAKKIMIZDA

Hakkımızda

ÖNDER DİL EĞİTİM MERKEZİ, 1987 yılında Köprübaşı Çağlayan İşhanı Kat:6 da 2 derslikle eğitim ve öğretim hayatına başlamış ve çok kısa bir süre içinde 1-3-5 ve 7. Katlara genişleyerek derslik sayısını 18’e çıkarmıştır. 2001 yılında İstiklal Mahallesi Çınar Sokak No:6 adresindeki mevcut kendi binasına taşınarak faaliyetlerini sürdüren Önder Dil’in 1999 YILINDA Kütahya Şubesi, 2003-2004 öğretim yılında da Kıbrıs Şehitleri Caddesi Sipahi İşhanı’nda Eskişehir B Şubesi açılmıştır.

Önder Dil, ayrıca Eskişehir’in ilk TOEFL-IBT ve TOEIC test merkezidir. 2006 yılından beri bu sınavları başarıyla gerçekleştirmektedir.

Bunlara ek olarak 2005-2006 öğretim yılından günümüze kadar olan süreçte Üniversite Giriş Sınavında Dil alanında Türkiye’de ilk 1.000, Eskişehir’de ilk 10 içerisine giren her öğrencisini 2 haftalığına başlarında bir öğretmen ile birlikte İngiltere’ye göndermektedir. Tüm giderleri (otobüs, uçak, İngiliz aile yanında konaklama, eğitim, kitap ücretleri, kurs sertifikası, tam gün Londra gezisi ve yapılacak bütün turlar dâhil) Önder Dil tarafından karşılanmaktadır.

Önder Dil’de İngilizce, Almanca, Fransızca, Arapça, Rusça, İtalyanca, İspanyolca, Çince, Japonca, Bulgarca ve yabancılara Türkçe dil eğitimleri verilmektedir