Kurumsal | Önder Dil

Kurumsal | Önder Dil

Kurumsal | Önder Dil

1987'den beri Eskişehir'in Dil Okulu

1987

1987

1987 yılında Köprübaşı Çağlayan İşhanı Kat:6 da 2 derslikle eğitim ve öğretim hayatına başlamış ve çok kısa bir süre içinde 1-3-5 ve 7. Katlara genişleyerek derslik sayısını 18’e çıkarmıştır. 2001 yılında İstiklal Mahallesi Çınar Sokak No:6 adresindeki mevcut kendi binasına taşınarak faaliyetlerini sürdüren Önder Dil okulu, Eskişehir’de dil öğretiminde adına yakışır davranarak Önder olmuştur.

1987

1987’den beri Eskişehir’in Dil Okulu

Önder Dil okulu, Eskişehir’de dil öğretiminde adına yakışır davranarak Önder olmuştur.

26

Toplam 26 Konuda
Eğitim

Almanca, Fransızca, Arapça, Rusça, İtalyanca, İspanyolca, Çince, Japonca, Bulgarca ve yabancılara Türkçe dil eğitimleri verilmektedir.

36400

33 Yılda 36400 Mutlu Öğrenci

Dil alanında Türkiye’de ilk 1.000, Eskişehir’de ilk 10 içerisine giren her öğrencisini 2 haftalığına İngiltere’ye göndermektedir.

Önder Dil, ayrıca Eskişehir’in ilk TOEFL-IBT ve TOEIC test merkezidir.2006 yılından beri bu sınavları başarıyla gerçekleştirmektedir.

Bunlara ek olarak 2005-2006 öğretim yılından günümüze kadar olan süreçte Üniversite Giriş Sınavında Dil alanında Türkiye’de ilk 1.000, Eskişehir’de ilk 10 içerisine giren her öğrencisini 2 haftalığına kurumundan bir öğretmen ile birlikte İngiltere’ye göndermektedir. Tüm giderleri (otobüs, uçak, İngiliz aile yanında konaklama, eğitim, kitap ücretleri, kurs sertifikası, tam gün Londra gezisi ve yapılacak bütün turlar dâhil) Önder Dil tarafından karşılanmaktadır.

Önder Dil Okulu olarak faaliyet göstermektedir. Sadece Eskişehir’de İngilizce eğitimi yanı sıra Almanca, Fransızca, Arapça, Rusça, İtalyanca, İspanyolca, Çince, Japonca, Bulgarca ve yabancılara Türkçe dil eğitimleri verilmektedir.

İnsan Kaynakları

Eskişehir Önder Dil Okulunda yönetici, öğretmen, stajyer öğretmen ve halkla ilişkiler birimleri için formu doldurarak iş başvurusunda bulunabilirsiniz.
İş başvurularınız kurum insan kaynakları birimimizce titizlikle değerlendirilmektedir.
Şimdi ailemize katılabilirsiniz.

İletişim
Adres

İstiklal Mahallesi
Çınar Sokak No:6
Eskişehir

Haritada Göster
Bize Ulaşın

Sosyal medya kanallarımızdan bize ulaşabilir, yeniliklerden haberdar olabilirsiniz.

İletişim Formu

Tüm soru, görüş ve önerileriniz için aşağıdaki form aracılığı ile bize ulaşabilirsiniz.

Kurumsal | Önder Dil

Önder Dil Whatsapp